Skontaktuj się z Concept Plus

Ślusarz / Spawacz MIG/MAG / Spawacz elektryczny (k/m) – Niemcy

Rzeszów /
18 kwietnia 2024, 18:15/
ID ogłoszenia:Rh8ZZnkh

Ślusarz / Spawacz MIG/MAG / Spawacz elektryczny (k/m) – bez znajomości języka niemieckiego
Miejsce pracy: Zagłębie Ruhry, Nadrenia Północna-Westfalia

O nas:
Jesteśmy renomowaną agencją pracy tymczasowej, pełniącą rolę łącznika pomiędzy wykwalifikowanymi specjalistami a wiodącymi przedsiębiorstwami przemysłowymi. Dla jednego z naszych cenionych klientów, działającym na całym świecie z siedzibą w Zagłębiu Ruhry, poszukujemy zmotywowanych i zaangażowanych fachowców w dziedzinie konstrukcji i obróbki metalu. Nasz klient to firma o ugruntowanej pozycji, oferująca innowacyjne rozwiązania w zakresie konstrukcji i obróbki metalu, przywiązująca dużą wagę do jakości i kompetencji zawodowych.

Twoje zadania:
• Realizacja różnorodnych prac spawalniczych (spawanie elektryczne, MAG, WIG) w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
• Obróbka i przetwarzanie metalu zgodnie z wytycznymi i rysunkami technicznymi
• Montaż i demontaż konstrukcji metalowych
• Kontrola jakości wyprodukowanych elementów i konstrukcji
• Współpraca w zespole aby osiągnąć cele produkcyjne

Twój profil:
• Doświadczenie zawodowe w dziedzinie konstrukcji metalowych, obróbki metalu, spawania lub na podobnym stanowisku
• Zdolności manualne i techniczne
• Umiejętność czytania rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem
• Samodzielność, precyzja i wysoka jakość pracy
• Umiejętność pracy w zespole i niezawodność
• Gotowość do pracy zmianowej
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, ale niewymagana

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 16 - 20 € brutto/h, w zależności od kwalifikacji
• Długoterminowa współpraca z naszym klientem w Zagłębiu Ruhry
• Dynamiczne środowisko pracy w motywowanym zespole
• Personalne wsparcie i doradztwo ze strony naszego doświadczonego zespołu HR
• Komfortowe zakwaterowanie
• Wsparcie przy załatwianiu formalności
• Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

Jeśli szukasz wyzwania w branży metalowej i chcesz wykorzystać swoje umiejętności w różnorodnym i dynamicznym środowisku pracy, to jesteś w odpowiednim miejscu! Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, odpowiednie certyfikaty, krótki profil Twoich umiejętności i doświadczeń w dziedzinie konstrukcji i obróbki metalu) za pośrednictwem e-mail na adres:

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

Dane kontaktowe

Concept Plus

Dołączył: 16 kwietnia 2019

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość