Skontaktuj się z Concept Plus

Jaki jest powód zgłoszenia?

Spawacz MAG (k/m) - Niemcy

Rzeszów /
18 kwietnia 2024, 18:18/
ID ogłoszenia:DBEv-dDq

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (KRAZ nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Twist (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
• Spawanie wstępnie połączonych elementów
• Przeprowadzanie kontroli jakości
• Kontrola wyników produkcji i ich ewentualna poprawa
• Pielęgnacja i konserwacja maszyn

Wymagania:
• Ukończone wykształcenie zawodowe jako pracownik obróbki metalu (lub wykształcenie w podobnym zakresie lub wieloletnie doświadczenie)
• Gotowość do pracy w soboty w przypadku dużej ilości zamówień
• Niezawodność i dbałość o jakość
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• Samodzielność i dokładność
• Sprawność fizyczna i zdolność do pracy pod presją
• Wiedza techniczna w zakresie pracy z maszynami

Oferujemy:
• Interesujący obszar działalności z potencjałem rozwojowym
• Dobrą atmosferę w pracy
• Regularne godziny pracy
• Pełne wsparcie podczas wdrożenia
• Wynagrodzenie początkowe od 14,00 € do 17,00 € za godzinę w zależności od kwalifikacji + dodatki
• Długoterminowe zatrudnienie z możliwością przejęcia przez firmę klienta
• Komfortowe zakwaterowanie
• 37,5 h tygodniowo / system 1-zmianowy
• Wallboxy - bezpłatne ładowanie e-samochodów

Jesteś zainteresowany/a?

Prześlij nam swoje CV na poniższy adres mailowy, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji

Dane kontaktowe

Concept Plus

Dołączył: 16 kwietnia 2019

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość