Skontaktuj się z Aneta

Pracownik Inwentaryzacji / NIEMCY

Rzeszów /
04 grudnia 2019, 14:07/
ID ogłoszenia:seAtNE5u

YABIMO to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak rekrutacja i selekcja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY

Zakres obowiązków:
• Liczenie/skanowanie towarów w sklepach

Gwarantujemy:
• transport lokalny, zakwaterowanie oraz organizacje wszystkich kwestii formalnych
• opiekę koordynatora podczas trwania projektu
• praca na terenie Niemiec, od poniedziałku do piątku
• atrakcyjne wynagrodzenie, godziny nocne płatne +20%, gwarantowane 120 h pracy
• termin pracy: 06.01.2020 – 15.02.2020

Wymagania
• mile widziane doświadczenie przy inwentaryzacji/ liczeniu towarów
• mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego oraz prawo jazdy
• rzetelność i uczciwość
• dyspozycyjność do wyjazdu

Prosimy o aplikację poprzez https://work.yabimo.com/job/455/YS-1558 lub wysłanie CV na praca@yabimo.com.
Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 1000).