Skontaktuj się z KlaverTeam

Pracownik produkcji ciastek – Niemcy + BONUS

Rzeszów /
15 maja 2024, 12:57/
ID ogłoszenia:xjIlEe5Z
Oferta od:Firma
Cena:1,00 zł

Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech? Nie znasz języka Niemieckiego!
Mamy ofertę pracy dla Ciebie!
Praca w stabilnej firmie przy pakowaniu ciasteczek, Niemcy!
Zakres obowiązków:
• Pakowanie ciastek
• Praca stojąca przy liniach produkcyjnych i maszynach
Pracodawca oferuje:
• pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
• niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
• ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
• zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
• wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)
Wymagania:
• prawo jazdy kat. B
• mile widziany własny samochód
• chęć do pracy w systemie 2 zmianowym

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem:
Zadzwoń, jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy
Daria +48 577 901 944
Kamila +48 570 901 414