Skontaktuj się z KlaverTeam

Serwisant kotłów- praca ze znajomością języka niemieckiego w Niemczech

Rzeszów /
15 kwietnia 2024, 17:30/
ID ogłoszenia:AdBBm8iT

Posiadasz doświadczenie w pracach serwisowych kotłów grzewczych? Posiadasz prawo jazdy i własny samochód?
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Halbe
Oferujemy:
• praca na 4 zmiany
• niemiecką umowę na czas nieokreślony
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Niemiec
• dodatek świąteczny i urlopowy
Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe
• ukończona szkoła w zawodach technicznych.
• szkolenie w zakresie obsługi kotła grzewczego będzie dodatkowym atutem
• gotowość do podjęcia dodatkowych szkoleń
• podstawowa znajomość programów Word, Excel
• wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min.A2/B1)
Zakres obowiązków:
• - eksploatacja, sterowanie i monitorowanie system energetycznego
• - prace przeglądowe, konserwacyjne i naprawcze
• - dokumentacja pracy
• -przekazywanie zadań kolejnej zmianie
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Daria +48 577 901 944
Wiktoria +48 570 901 913

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver sp. z o.o. Częstochowa (KRAZ 18450)

Dane kontaktowe