Skontaktuj się z Sylwia Talik

Starszy Mechanik Utrzymania Ruchu

Mielec /
01 lipca 2024, 11:38/
ID ogłoszenia:DfqByZg8

Miejsce pracy: Sadkowa Góra (k. Mielca)

Opis stanowiska:

• Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek maszyn
• Wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń
• Realizacja napraw oraz wymiana uszkodzonych części
• Współpraca przy organizacji przeglądów, konserwacji i remontów maszyn
• Analiza przyczyn awarii i wdrażanie działań prewencyjnych
• Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
• Wykształcenie techniczne (mechanika, budowa maszyn, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne)
• Znajomość zagadnień mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych
• Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
• Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:

• Umowę o pracę z wynagrodzeniem do 6800 zł brutto + premie
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (planowane wdrożenie systemu czterobrygadowego)
• Ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.