Skontaktuj się z Izabela

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

Radomyśl Wielki /
17 maja 2021, 10:55/
ID ogłoszenia:Tywh_B4c
Oferta od:Firma
Cena:2 800,00 zł

Praca - okolice Mielca - Partynia

Dla jednego z naszych Klientów Geyer & Hosaja Sp. Z o. o. producenta wyrobów gumowych poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Partynia, w gminie 39-310 Radomyśl Wielki, Polska, woj. Podkarpackie, okolice Mielca

Obowiązki:

- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- konfekcja i pakowanie wyrobu,
- zdawanie produkcji na magazyn,
- prawidłowa eksploatacja, dbałość o stan techniczny maszyn.

Oczekujemy:
- wykształcenie zawodowe,
- uprawnienia UDT na kierowanie wózkami widłowymi,
- znajomość programu MAAT i Excel będzie dodatkowym atutem,
- chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Naszym Pracownikom oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
- czas pracy 8 h dziennie, 3 zmiany;
- wynagrodzenie 18,50 zł/h + premia uznaniowa,
- pakiet benefitów:
• posiłki,
• Karta MultiSport,
• wczasy pod gruszą,
• ubezpieczenie grupowe.