Skontaktuj się z Thoni Alutec

Modelarz - praca w Stalowej Woli

Stalowa Wola /
23 października 2020, 16:08/
ID ogłoszenia:b0JEO86d

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium.
Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Modelarz
Opis stanowiska pracy
- wykonywanie prac stolarskich
- naprawa i konserwacja modeli i rdzeni
- przyjmowanie i wydawanie modeli z magazynu

Od naszych kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w wykonywaniu prac stolarskich
- umiejętności obsługi prostych narzędzi pomiarowych
- preferowane osoby z doświadczeniem na stanowisku stolarz lub modelarz