Skontaktuj się z SANTEX

Monter Sieci Sanitarnych / Pracownik Budowlany

Sędziszów Małopolski /
26 czerwca 2023, 10:14/
ID ogłoszenia:2KLGy1CN

SANTEX jest firmą rodzinną działającą na rynku lokalnym i krajowym nieprzerwanie od 1984 roku. Działalność firmy, oparta o wieloletnie doświadczenie w branży inżynieryjno-budowlanej i produkcyjnej, pozwoliła na wypracowanie solidnej marki i silnej pozycji na rynku. Zrealizowaliśmy kompleksowo wiele inwestycji jako generalny wykonawca, przy projektach związanych głównie z budową sieci i instalacji sanitarnych, przepompowni, oczyszczalni ścieków, stacji SUW, kotłowni, zbiorników retencyjnych i składowisk odpadów.

Zakres obowiązków:
• praca przy wykonywaniu robót budowlano-montażowych w zakresie sieci i instalacji sanitarnych;
• przestrzeganie zasad BHP na budowie;
• sumienne wykonywanie powierzonych zadań;

Wymagania wobec kandydatów:
• doświadczenie w branży budowlanej (praca przy robotach sanitarnych będzie dodatkowym atutem ), możliwość przyuczenia do zawodu;
• chęć do pracy;
• gotowość do pracy w delegacji;
• umiejętność pracy w zespole;
• uczciwość;
• zaangażowanie i dokładność w wykonywanych pracach;
• mile widziane prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:
• praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• stabilne warunki zatrudnienia;
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od efektów pracy;
• niezbędne narzędzia do wykonywania prac;
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
• możliwość rozwoju;
• udział przy realizacji wielu ciekawych inwestycji;
• dodatkowe benefity w ramach ZFŚS;
Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Osoby chętne do podjęcia pracy zapraszamy do załączania CV, kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie naszej firmy (ul. Wspólna 13 , 39-120 Sędziszów Małopolski)
Kontakt: (17) 749 21 70 / 600 462 341