Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów**** Koordynator ds. Sportu

Ustrzyki Dolne /
11 marca 2024, 13:26/
ID ogłoszenia:6z4PXyZQ
Oferta od:Firma

Twój zakres obowiązków
• koordynacja działań zespołu w zakresie kultury fizycznej i sportu
• prowadzenie zajęć rekreacyjnych z zespołowych gier sportowych oraz animacji z dziećmi,
• dbanie o pozytywny wizerunek oraz porządek na terenie Centrum Sportowego
• działania informacyjne zmierzające do właściwego promowania Centrum Sportowego
• nadzorowanie działalności i stanu technicznego obiektów sportowych

Nasze wymagania
• sprawność fizyczna,
• umiejętność pracy w grupie,
• kreatywność i łatwość komunikowania się z dziećmi jak i z dorosłymi,
• umiejętność obsługi komputera (m.in. pakiet MS Office),
• samodzielność, kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dokładność, umiejętność organizowania pracy, wysoka kultura osobista

To oferujemy
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• praca w ciekawym miejscu,
• możliwość zdobycia nowych, ciekawych doświadczeń,
• praca na świeżym powietrzu,
• stawka do ustalenia indywidualnie + ewentualne premie uznaniowe
• możliwość zakwaterowania i wyżywienia