Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów****Osoba do pomocy kuchennej

Ustrzyki Dolne /
19 lipca 2024, 11:52/
ID ogłoszenia:EUQh64eS
Oferta od:Firma

Twój zakres obowiązków:
* przygotowanie składników do potraw kuchni bankietowej oraz a`la carte.
* dbanie o estetykę potraw i dobrą atmosferę w zespole.
* wykonywanie poleceń szefów zmian we wszystkich przestrzeniach kuchennych Hotelu Arłamów.
* dbanie o powierzony produkt jak i o higienę w miejscu pracy.
* zmywanie naczyń i sprzętu kuchennego.

Nasze wymagania:
* umiejętność pracy w zespole
* chęć nauki i rozwoju
* dyspozycyjność - praca zmianowa na pełen etat
* aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy:
* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* komfortowe warunki pracy
* pracę z zespołem doświadczonej załogi kuchennej,
* zakwaterowanie i wyżywienie na terenie obiektu lub w pobliskiej okolicy,
* wewnętrzny system motywacyjny, szkolenia i projekt #ARŁAMOVE,
dostęp do kultury firmy i wzorców jakie wypracowaliśmy przez 10 lat,
* możliwość zdobycia doświadczenia