Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów**** Specjalista ds. Księgowości

Ustrzyki Dolne /
19 lipca 2024, 10:41/
ID ogłoszenia:zFx77eUF
Oferta od:Firma

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe w dziedzinie rachunkowości
- minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. księgowości
- znajomość zasad i regulacji prawnych w zakresie rachunkowości i księgowości
- samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Mile widziane:
- znajomość obszaru gospodarki magazynowej
- swoboda w korzystaniu z komputera, w tym bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
- zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy

Podstawowe obowiązki:
- dekretacja i księgowanie faktur kosztowych
- rozliczanie i księgowanie wyciągów bankowych
- analiza i kontrola rozrachunków
- przygotowywanie i rozliczanie inwentaryzacji
- udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrachunkowego

Oferujemy:
- merytoryczne wsparcie pracowników i zwierzchników w procesie wdrożenia
- pracę w prestiżowym hotelu, w profesjonalnym zespole
- możliwy rozwój zawodowy
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia
- stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę w pracy
- niezbędne narzędzia do pracy