Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów**** Barman

Ustrzyki Dolne /
02 kwietnia 2024, 17:09/
ID ogłoszenia:nuuUxNek
Oferta od:Firma

Opis stanowiska:
• Praca na jednym z barów w naszym Hotelu (Klub muzyczny Jamna, Kawiarnia Panorama, Restauracje a’la carte, Karczma bary sezonowe oraz eventowe)
• Obsługa Gości przy barze
• Otwarcie/Zamykanie zmian na danej przestrzeni
• Wprowadzanie sugestii do zamówień
• Możliwość wprowadzenia własnych sugestii do karty
• Przygotowanie zamówień/koktajli/kaw według standardu

Wymagania:
• Znajomość podstaw miksologii (mile widziana)
• Kultura osobista
• Praca z Gośćmi, znajomość serwisu barowego (mile widziane)
• Zaangażowanie
• Umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach
• Systematyczność
• Sumienność

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub umowa zlecenie,
• poznanie standardów pracy w czterogwiazdkowym hotelu,
• pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
• zniżki na usługi hotelowe,
• pełne zaplecze socjalne (możliwość zakwaterowania, korzystania z kantyny Hotelowej)
• wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie,
• wysoki standard obsługi administracyjnej pracowników,
• pracę w przyjaznej atmosferze.