Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów **** Obsługa techniczna eventów

Ustrzyki Dolne /
02 kwietnia 2024, 17:11/
ID ogłoszenia:sd_Fk0xh
Oferta od:Firma

Twój zakres obowiązków
• montaż, demontaż sprzętu technicznego na konferencji
• obsługa slajdów w trakcie konferencji, warsztatu, kongresu
• obsługa komputerów w trakcie wydarzeń
• inne prace zlecone przy organizacji wydarzeń

Nasze wymagania
• dyspozycyjność
• gotowość do wyjazdów i pracy również w weekendy
• czynne prawo jazdy kat. B
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• umiejętność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia
• dobra znajomość i obsługa komputera – system Windows, pakiet Office (Word, Excel, PowerPoint)
• dodatkowym atutem będzie: wykształcenie średnie kierunkowe: elektronik, elektryk, informatyk

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie – umowa o pracę, umowa zlecenie
• interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
• pakiet socjalny
• możliwość korzystania z infrastruktury hotelu, basenu, siłowni
• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego